• Firma Carpe Diem

    zajmujemy się przewozem osób już od 20 lat. Cieszymy się opinią firmy kompetentnej, rzetelnej i zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość obsługi naszych klientów!

  • Firma Carpe Diem

    z nami zobaczysz więcej, z nami zwiedzisz cały świat!

OfertaSzkolne i pracownicze


Firma Carpe Diem dowozi dzieci do szkoły, na wycieczki zarówno te trwające kilka godzin jak i kilka dni. Przewozimy dzieci i młodzież na zawody, pokazy, występy itp.
Twoja firma znajduje się w miejscu, do którego trudno dojechać ? A może chcesz zapewnić komfortowy dojazd pracownikom? Dobrze trafiłeś. Z chęcią podejmiemy stałą współpracę w zakresie przewozów pracowniczych od miejsca pracy do miejsca zamieszkania 

Wycieczki i przewozy okolicznościowe


Zabierzemy Ciebie i Twoją firmę czy uczniów na wycieczki. Zapewniamy transport na wyprawy trwające kilka godzin np. do kina, muzeum, zoo, Palmiarni, koncerty, mecze, imprezy itp. Z miłą chęcią wybierzemy się również w podróż kilkudniową na terenie Polski i Europy. Z nami możesz przejechać Polskę od gór do morza i Europę w wzdłuż i wszerz. Jeżeli chcesz to razem z Tobą odwiedzimy najbardziej niesamowite miejsca, które pozostaną w Twojej pamięci na długo... Zapewniamy przewóz gości weselnych, komunijnych itp. Możemy zawieźć Państwa na wszelkiego rodzaju imprezy jak np. urodziny, imieniny czy rocznice itp. Zapewnimy również obsługę w trakcie pogrzebów, kiedy trzeba umożliwić transport wszystkim bliskim. 

Specjalne


Przewozy drużyn sportowych: Podejmujemy współpracę z klubami sportowymi na przewóz zawodników na mecze, zawody sportowe. Zapewniamy obsługę jednorazową lub stałą współpracę z klubami.  Przewozy osób niepełnosprawnych: